Dostarczamy systemy oświetlenia zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, bezpośrednio, ale także za pośrednictwem naszej międzynarodowej sieci dystrybucyjnej.

Wymagania współczesnego rynku skutkują coraz częstszym zapotrzebowaniem nie tylko na dostawy na pierwszy montaż. Dziś to zapewnienie stuprocentowej pewności dostawy na aftermarket nawet przez kilkanaście lat po zakończeniu produkcji pojazdu.

Od ponad dekady wspieramy swoich Klientów zarówno w zakresie brandingu, jak i dystrybucji. Dlatego sukcesywnie zwiększamy świadomość o istocie sygnowania elementów oświetlenia własną marką czyli producenta pojazdu. I podkreślamy to już na etapie projektowania.

Niezmiennie i konsekwentnie wyprzedzamy wymagania nawet najbardziej wymagających. Mamy do tego odpowiednie zasoby, know-how i przede wszystkim narzędzia. Park maszynowy OEI pozwala na jednostkowe znakowanie oraz właściwe pakowanie produktów. W skrojone pod indywidualne wytyczne opakowania zgodne ze standartami. A to, co dla Ciebie najważniejsze – dostarczać je na miejsce i na czas. Bez wyjątków.

Za skutecznością stoi również wielka odpowiedzialność. Odpowiedzialność za Twój sukces. Od opracowania języka stylistycznego po produkcję, oznakowanie zgodne z KV, oznaczenie kodami paskowymi EAN przez całą logistykę łańcuchu dostaw. Zawsze masz prawo oczekiwać jednego. Najlepszego.