Tych dziesięć lat, to także historia OEI. Firmy założonej, by tworzyć oświetlenie, które będzie miało moc wyprzedzania oczekiwań najbardziej wymagających.

                       

Rozwijanie firmy o tak silnych ambicjach w rzeczywistości ogromnej dynamiki zmian okazało się wielkim wyzwaniem. Był to czas obserwacji zmieniających się potrzeb rynku i nabierania śmiałości, by te potrzeby kształtować. Czas budowania zespołu o różnych kompetencjach, temperamentach, który łączy jedno – motoryzacyjna pasja. Czas uczenia się nowych technologii i kreowania autorskich rozwiązań.

                       

To był wymagający czas codziennego spełniania standardów opartych na trzech filarach. Bezkompromisowej solidności w pracy, szybkości w realizowaniu potrzeb Klientów i ludzkiej szczerości w biznesie.

                       

Jesteśmy dumni, że OEI dzisiaj jest nie tylko dystrybutorem, ale także projektantem, wykonawcą i dostawcą oświetlenia dla branży automotive. 

 

Z firmy o dużych ambicjach, stajemy się międzynarodową marką technologiczną. Symbolem tych zmian jest nowy logotyp oraz strona internetowa oeindustry.com.

                       

Przed nami wiele pasjonujących projektów, wielkich wyzwań, kolejnych ambitnych celów. Jednak dzisiaj zatrzymujemy się na chwilę. Dziękujemy każdej osobie, która w ciągu ostatnich 10 lat była częścią tworzącej się historii OEI. Partnerom, Pracownikom, Klientom, Rodzinom i Przyjaciołom. Każda zmiana zaczyna się zawsze od człowieka – my w OEI mamy wielkie szczęście otaczać się tymi nieprzeciętnymi. 

 

Dziękujemy Wam.