OE Industry

OE Industry oficjalnym partnerem marki OSRAM!

Uwalniamy pełen potencjał światła!

Nie wszyscy mamy świadomość, ale OSRAM jest liderem jeśli chodzi o dostarczanie źródeł światła, a także najnowszych, innowacyjnych technologii do produkcji reflektorów i elektroniki Automotive. Od wielu lat diody OSRAM znajdują się w naszych reflektorach, od wielu lat wykorzystujemy technologię OSRAM przy produkcji systemów oświetlenia, ale dopiero dziś decydujemy o uwolnieniu pełnego potencjału, strategicznej współpracy obydwu firm.

 

Marka OSRAM

Największy na świecie producent źródeł światła wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment źródeł światła do pojazdów osobowych, ciężarowych i motocykli. Ponadto producent dostarcza kompleksowe, innowacyjne rozwiązania oparte na technologii LED takie jak systemy Martix czy moduły laserowe i OLED.

 

Oferta produktowa

OSRAM oferuje szeroką i innowacyjną gamę rozwiązań oświetleniowych, w której można znaleźć zarówno produkty standadowe o najwyższej jakości jak i wyróżniające się się wyjątkową wydajnością, estetycznym oświetleniem lub długą trwałością.

Zobacz produkty

 

 

Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05