OE Industry

W tym szczególnym czasie życzymy Państwu wspaniałych Świąt spędzanych w rodzinnym gronie oraz bezpiecznych świątecznych podróży.

Na ten czas czekaliśmy cały rok. Dziś, gdy wreszcie zbliżamy się do tych wyczekanych dni, chcielibyśmy, aby także wszyscy wspierający markę OE Industry, nasi partnerzy, kontrahenci, dostawcy, spędzili ten czas w radości doceniając magię Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i nie możemy doczekać się nadchodzących miesięcy przyszłego roku. Serdecznie życzymy Wam, aby udało się znaleźć czas na zasłużony odpoczynek, rodzinne tradycje, nabranie dystansu, ale także podsumowania i snucie planów na nowy rok. Wraz z całym zespołem OE Industry pragniemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań oraz przede wszystkim dużo zdrowia.

Przypominamy także, jak istotne dla bezpieczeństwa transportu jest oświetlenie. Warto skontrolować jego stan przed każdą podróżą, szczególnie w tym wyjątkowym okresie. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim oraz Twoich bliskich.

Zespół OE Industry

Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05