OE Industry

Chłodzenie na zamówienie

„Im większe wyzwanie, tym większa satysfakcja” — mówią nasi projektanci chłodnic. Dla naszych klientów rozwiązaliśmy setki małych i dużych problemów technicznych i sprawiając, że ich urządzenia działają jeszcze wydajniej.

W projektowaniu myślimy o wszystkim — a więc i o kosztach. Dobre chłodzenie nie musi oznaczać drogiego chłodzenia. Profesjonalna konstrukcja uwzględnia również takie, bardziej biznesowe niż technologiczne, szczegóły. Dzięki temu możemy powiedzieć, że zmniejszamy nie tylko temperaturę, ale i wydatki klienta.

OE Industry oferuje chłodnice na zamówienie, są to w większości projekty układów chłodzenia dla pojazdów militarnych, specjalnych, szynowych, autobusów z silnikami Diesla (łącznie z normą Euro 6), modeli hybrydowych, elektrycznych oraz z napędem wodorowym. Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu w branży automotive mamy bogate doświadczenie w sektorach SOE oraz OES/OEM.


Formularz kontaktu

Jeśli interesuje Cię projekt systemu chłodzenia, kliknij poniżej i wypełnij krótki formularz. Pomoże to przygotować się do rozmowy. Odpowiemy jak najszybciej!

Pytanie o system chłodzenia

Od projektu po produkt

1 Design
Design
2 Obliczenia termiczne
Obliczenia termiczne
3 Badania i testy
Badania i testy
4 Wdrażanie serii pilotażowych i produkcja seryjna
Wdrażanie serii pilotażowych i produkcja seryjna
5 Wsparcie techniczne na każdym etapie
Wsparcie techniczne na każdym etapie

Chłodnice na zamówienie

 

 

Przygotowanie projektu

Podstawowymi kwestiami, o jakie pytamy naszych Klientów są wymiary przestrzeni do zabudowy, temepratura otoczenia oraz  rodzaj chłodnicy i dane techniczne wentylatora. Parametry chłodnicy są bardzo ważne. W formularzu zapytania Klient musi uzupełnić takie dane, jak ilość odbieranego ciepła, przepływ cieczy czy maksymalny wymagany spadek ciśnienia w chłodnicy. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu systemu chłodzenia, z uwzględnieniem kalkulacji termicznych. Następnie są badania oraz testy, które wykażą jego dobrą funkcjonalność i odpowiednią wydajność. Ostatnim najprzyjemniejszym krokiem jest wdrożenie serii pilotażowych i produkcja seryjna. Dodatkowo, nasi Klienci posiadają wsparcie techniczne na każdym etapie i mogą liczyć na rozwiązanie wszystkich największych oraz najmniejszych awarii.

 

Koszt usługi

Usługa chłodnic na zamówienie brzmi nieco poważnie, aczkolwiek nic bardziej mylnego. Nasza firma podchodzi do Klienta w wyjątkowy sposób i zwraca uwagę na redukcję kosztów oraz ustosunkowanie ceny wobec jakości, a także powagi problemu technicznego. Dzięki takiemu podejściu mogą Państwo liczyć na indywidualną wycenę, która będzie odpowiednio wyliczona, a cały przebieg zamówienia nowego systemu chłodzenia będzie bezstresowym i miłym procesem.

 

Idealny system dla wszystkich pojazdów

Z uwagi na długi staż pracy naszych specjalistów, nasza firma zajmuje się usługami również dla pojazdów militarnych, szynowych i autobusów z silnikami Diesel. Oczywiście korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć na projekty dla pojazdów hybrydowych, elektrycznych oraz tych z napędem wodorowym. Dzięki profesjonalności naszych usług oraz szerokiej znajomości machaniki, nasi specjaliści są w stanie pomóc każdemu Klientowi, którego pojazd wymaga chłodnic na zamówienie.

Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05