OE Industry

Chłodzenie na zamówienie

„Im większe wyzwanie, tym większa satysfakcja” — mówią nasi projektanci chłodnic. Dla naszych klientów rozwiązaliśmy setki małych i dużych problemów technicznych i sprawiając, że ich urządzenia działają jeszcze wydajniej.

W projektowaniu myślimy o wszystkim — a więc i o kosztach. Dobre chłodzenie nie musi oznaczać drogiego chłodzenia. Profesjonalna konstrukcja uwzględnia również takie, bardziej biznesowe niż technologiczne, szczegóły. Dzięki temu możemy powiedzieć, że zmniejszamy nie tylko temperaturę, ale i wydatki klienta.

OE Industry to projekty układów chłodzenia dla pojazdów militarnych, specjalnych, szynowych, autobusów z silnikami Diesla (łącznie z normą Euro 6), modeli hybrydowych, elektrycznych oraz z napędem wodorowym. Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu w branży automotive mamy bogate doświadczenie w sektorach SOE oraz OES/OEM.


Formularz kontaktu

Jeśli interesuje Cię projekt systemu chłodzenia, kliknij poniżej i wypełnij krótki formularz. Pomoże to przygotować się do rozmowy. Odpowiemy jak najszybciej!

Pytanie o system chłodzenia

Od projektu po produkt

1 Design
Design
2 Obliczenia termiczne
Obliczenia termiczne
3 Badania i testy
Badania i testy
4 Wdrażanie serii pilotażowych i produkcja seryjna
Wdrażanie serii pilotażowych i produkcja seryjna
5 Wsparcie techniczne na każdym etapie
Wsparcie techniczne na każdym etapie
Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05