OE Industry

Przegląd producentów oświetlenia

Wybór oświetlenia do pojazdu to ciężkie zadanie. Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, jak potrzeby kierowcy, parametry świetlne czy jakość wykonania. Dodatkowo, trzeba zdecydować się na konkretnego producenta. Na rynku działa tak wiele firm, że ich duża ilość oraz jeszcze obszerniejsze katalogi produktów mogą sprawiać problem przy ostatecznym doborze odpowiedniego produktu. Dlatego warto zaznajomić się z poniższym przeglądem najpopularniejszych producentów lamp samochodowych na rynku.

 

Hella


Hella to niemiecka firma, działająca na rynku od 1983 roku. Firma koncentruje się na dostawie elementów dla wielkoseryjnych producentów samochodów. Można śmiało stwierdzić, że nie ma takich globalnych marek samochodów, w których nie byłoby choćby jednego elementu z portfolio tego producenta. Oświetlenie do pojazdów było pierwszą dziedziną działalności Hella, która pozwoliła na rozwój firmy, przez co marka do dziś mocno kojarzy się z oświetleniem najróżniejszych rodzajów.

Sprawdź najpopularniejsze produkty marki Hella

 

 

OSRAM

OSRAM to kolejne przedsiębiorstwo z Niemiec. Jest jednym z trzech największych producentów oświetlenia na świecie. Lampy OSRAM wyróżniają się innowacyjnością oraz najwyższą jakością wykonania. Firma oferuje również coś więcej niż tylko światło. Szeroka gama niezbędnych dla kierowcy akcesoriów samochodowych oraz żarówek pomaga w tym, aby bezpiecznie wyruszyć w drogę niezależnie od napotkanych przeszkód.

Sprawdź najpopularniejsze akcesoria marki OSRAM

 

 

Braslux

Braslux powstał w 1976 r. w brazylisjkim mieście Caxias do Sul. Jest to producent oświetlenia do pierwszego montażu dla producentów przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Braslux to pierwsza firma, która opracowała oświetlenie LED w Ameryce Południowej, jednocześnie stając się światowym pionierem w rozwoju reflektorów w technologii RFT. Mając bogate doświadczenie oraz nowoczesne centra badawczo-rozwojowe, marka swoją pozycję zbudowała przede wszystkim dzięki innowacjom, pionierskim rozwiązaniom oraz jakości swoich produktów i usług.

Dowiedz się więcej o technologii RFT

 

 

JokonJokon to o niemiecka firma, która powstała ponad 50 lat temu. Produkuje oświetlenie tylne i zewnętrzne. Wytwarzane produkty znalazły zastosowanie w każdym segmencie na rynku pojazdów. Najwięcej z nich dostarczanych jest do producentów kamperów, autobusów, pojazdów budowlanych oraz agro. Tę markę cechuje wysoka jakość i doskonała funkcjonalność, gwarantująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Lampy Jokon stosowane są na tak zwany pierwszy montaż, a także jako części zamienne. Oferta produktowa firmy obejmuje oświetlenie: od podstawowych świateł żarówkowych, do zaawansowanych funkcjonalnie świateł w technologii LED.

Sprawdź najpopularniejsze lampy marki Jokon

 

 

Frensch


To niemiecka firma, która powstała ponad 50 lat temu. Produkuje oświetlenie tylne i zewnętrzne. Wytwarzane produkty znalazły zastosowanie w każdym segmencie na rynku pojazdów. Najwięcej z nich dostarczanych jest do producentów kamperów, autobusów, pojazdów budowlanych oraz agro. Tę markę cechuje wysoka jakość i doskonała funkcjonalność, gwarantująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Lampy Jokon stosowane są na tak zwany pierwszy montaż, a także jako części zamienne. Oferta produktowa firmy obejmuje oświetlenie: od podstawowych świateł żarówkowych, do zaawansowanych funkcjonalnie świateł w technologii LED.

Sprawdź najpopularniejsze lampy wnętrza marki Frensch

Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05