OE Industry

Design, czyli projektowanie emocji klienta


Słowa „chcę to kupić!” — to cel pracy designera.

Światła pojazdu są jak jego oczy. Pasażerowie czy kierowcy reagują na nie, zapamiętują, często jest to jeden z nielicznych elementów, po których rozpoznaje się ten lub inny pojazd użytkowy. To nie tylko kwestia gustu — inspirującym designem budujemy wizerunek marki, zapisujemy się w pamięci i walczymy o uwagę tych, którzy mogą stać się naszymi przyszłymi
klientami.

Design ubiera technologię w postać, którą można skuteczniej sprzedawać — a design sprzedający więcej kosztuje tyle samo, co sprzedający mniej. Dlaczego więc nie wybrać lepszej opcji?

Tak rozumiany design staje się integralną częścią koncepcji biznesowej naszych klientów. Projektujemy zlecony nam element tak naprawdę pracując nad przyszłymi emocjami, reakcjami i działaniami jego nabywców.

 

Design, czyli projektowanie emocji klienta - 1Design, czyli projektowanie emocji klienta - 2

Stylistyka sukcesu


Dobry design dobrze sprzedaje.

Wierzymy, że design to więcej niż „ładny wygląd”. Wzornictwo w wykonaniu OE Industry to najnowsze trendy połączone z charakterystycznym dla nas skupienieniem na detalu i sprawności działania. Nasi projektanci biorą pod uwagę tysiące drobnych czynników, dostarczając klientowi gotowe do zastosowania rozwiązanie, które wystarczy tylko zastosować w jego pojeździe. Całym zespołem budujemy lampę lub inny element oświetlenia, a tak naprawdę budujemy markę klienta — jej mały, ale ważny składnik.

Rzucamy dobre światło na wizerunek klienta.

Poznaj OE Design Pro


Projektanci, graficy, partnerzy.

OE Design Pro to nasz wewnętrzny dział specjalistów od designu, identyfikacji wizualnej i grafiki komputerowej — najlepsze wsparcie, jakie mogą dostać inżynierowie OE Industry. Gdy konstruktorzy pracują nad tym, jak dane urządzenie działa, designerzy dbają o to, jakie robi wrażenie. To dwa składniki przyszłej całości — doskonałego produktu, który się doskonale sprzedaje.

ZOBACZ WIĘCEJ NA OE DESIGN PRO
Poznaj OE Design Pro
Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05