OE Industry
Piotr Luty
Piotr Luty

Twórca OE Industry, który od 1995 roku udowadnia w branży automotive, że nie ma czegoś takiego jak „nie da się”. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Uczestnik wielu programów menadżerskich ICAN Institute, Harvard Business Review Polska. Pracował dla VW, Audi, Mercedesa, wielu spółek Grupy Kapitałowej Sobiesława Zasady. Dziś on i jego zespół mogą pracować dla Ciebie.

Magda Dańda
Magda Dańda

Specjalistka od mistrzowskiej organizacji i koordynacji prac, która zapewniła nam certyfikaty ISO 9001, 14001 oraz AQAP. Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Wydziału Technologia Chemiczna, od 2010 r. związana z branżą motoryzacyjną. Wierzy, że „wygrywa tylko ten, kto ma cel i pragnienie, aby go osiągnąć” — i pilnuje każdego szczegółu, by OE Industry (z Magdą na pokładzie) wygrywało nadal.

Robert Matwijewski
Robert Matwijewski

W branży od zawsze, czyli od 2000 r., inżynier systemów transportowych po Politechnice Krakowskiej. Człowiek, który potrafi policzyć wszystko i poradzić w każdym technicznym problemie. Szczery i uczciwy w życiu zawodowym i osobistym; rodzina i przyjaciele to podstawa (a zaraz potem możemy wrócić do projektowania najlepszego oświetlenia na świecie).

Łukasz Szczurek
Łukasz Szczurek

Nasz magik od CAD 3D, modelowania, prototypowania, fotografii i grafiki w każdej postaci. Zawsze wie, co dzieje się w jego specjalności, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco, a nawet sporo przed resztą rynku. Absolwent Politechniki Krakowskiej Wydziału Mechanicznego ze specjalnością Eksploatacja Pojazdów Samochodowych. Gra na klawiszach i w tenisa (jak przystało na zorganizowanego inżyniera, nigdy jednocześnie).

Iwona Kulig
Iwona Kulig

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z OE Industry związana od 2015 r. Pilnuje, by nasze przedsięwzięcia sprawdzały się nie tylko pod względem inżynierskim, ale i biznesowym. Uważnie słucha klientów i potrafi zapronować im coś o wiele ważniejszego niż to, o co pytają — mianowicie to, czego naprawdę potrzebują. Pasjonatka kina, dobrego jedzenia i podróży (już 20 krajów na koncie), w czym pomaga jej ciągłe doskonalenie języka angielskiego.

Artur Głogoza
Artur Głogoza

Jego specjalnością są pojazdy... specjalne. Pracował w zespołach, zarządzał zespołami, tworzyl nowe rozwiązania, a potem upowszechniał je na rynku. Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Poznańskiej. Jest pewien, że wszystko można zrobić lepiej, i na dodatek wie, jak to zrobić. Nigdy się nie poddaje (w czym może mu pomagać znajomość sportów walki). To dzięki takim ludziom OE Industry może rozwijać się tak szybko.

Hubert Dąbrowski
Hubert Dąbrowski

Absolwent wydziału Automotive & Transport Design na Uniwersytecie w Coventry. W pracy jak i w życiu jest zwolennikiem rozwiązań nieoczywistych a jednocześnie wartościowych. Uważa, że rzeczy istotne nie zawsze błyszczą najmocniej. Poza światem projektowania zgłębia bardzo różne tematycznie dziedziny. Raz jest to ceramika, innym razem nauka o technologii blockchain. Jednak niezmiennie jego hobby pozostaje jazda na rowerze. Twierdzi, że nie ma takiego problemu, od którego nie można by odjechać.    

Andrii Slynko
Andrii Slynko

Absolwent Wydziału "Samochodów" Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Zaporożu (Ukraina). Chętnie dzieli się wiedzą techniczną i zróżnicowanym doświadczeniem w obsłudze klienta. Andrii dołączył do zespołu OE Industry na początku 2021 roku, aby poszerzyć horyzonty współpracy oraz partnerstwa bez barier i granic. Wartości rodzinne i rozwój zawodowy to główne priorytety Andrija. W wolnych chwilach podróżuje, jeździ na rowerze, tańczy i spaceruje po lesie z ukochanym psem.

 

Krzysztof Świerz
Krzysztof Świerz

Absolwent Politechniki Krakowskiej, w Teamie OE od 2013 r. Jego specjalizacja to magazynowanie; im bardziej skuteczne, zaawansowane i złożone logistycznie, tym lepiej. Prywatnie wielbiciel sportów, zwłaszcza drużynowych na zmianę z tenisem stołowym.

Jan Graca
Jan Graca

Inżynier mechatronik po krakowskiej AGH. Wiedzę i doświadczenie w wizyjnej kontroli jakości oraz w analizie sygnałów uzupełnia niezłomnym, pełnym energii charakterem ukształtowanym przez lata grania w piłkę nożną.

Marcin Wiśniewski
Marcin Wiśniewski

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jego zadanie to zakupy i logistyka. Nie ma zadania, z którym by sobie nie poradził. Elastyczny i skuteczny, jest wspaniałym uzupełnieniem naszego zespołu. Po pracy wsiada na rower i niemal z niego nie schodzi; od niedawna swoją pasję dzieli z synkiem Olkiem. Bo „przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro”!

Kamil Makowski
Kamil Makowski

Ekonomia na Uniwersytecie Jagiellońskim przygotowała go do pracy z liczbami. Twórczy umysł, wyobraźnia i marketingowa pasja dodała do tych liczb pierwiastek kreatywności — tak OE Industry zyskał idealnego dla siebie specjalistę od promocji. Uwielbiamy precyzyjne technologie, a Kamil uwielbia opowiadać o nich angażującym potencjalnych klientów językiem korzyści.

Mateusz Biały
Mateusz Biały

Władca naszego magazynu już od 2014 r. Talent manualny i człowiek, który wpada na jakiś zwariowany pomysł co najmniej raz dziennie. Pracuje przy ulubionej muzyce, a po pracy organizuje LARP-y i zawody ASG.

Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05