OE Industry

Konstruktorzy, czyli partnerzy


Klient daje nam zadanie, bo chce coś osiągnąć.

Każdy projekt zaczynamy nie od pytania „co mamy zbudować” tylko „co chcesz osiągnąć dzięki temu, co zbudujemy?” To jest właściwy początek każdej prawdziwie partnerskiej i prawdziwie biznesowej rozmowy.

Od pierwszego dnia projektu cele klienta traktujemy jako swoje. To właśnie czyni współpracę z konstruktorami i inżynierami OE Industry tak skuteczną i satysfakcjonującą.

Mniejsze koszty, szybsza produkcja, ciekawszy wygląd i setki innych drobnych przewag — to właśnie efekt indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Od projektu po produkt

1 Design
Design
2 Konstrukcja
Konstrukcja
3 Prototyp
Prototyp
4 Certyfikacja
Certyfikacja
5 Wdrożenie i wsparcie posprzedażowe
Wdrożenie i wsparcie posprzedażowe

Sprawdzona wiedza


Mamy doświadczenie, narzędzia i wiedzę, która działa.

Po latach rozwoju i budowania zespołu OE Industry to dzisiaj prawdziwy powerhouse: samodzielny, wszechstronny i zaskakująco szybki dostawca projektów, które pozwalają naszym klientom konkurować z najlepszymi. Kiedyś opieraliśmy się na gotowych elementach, dziś opieramy się na doświadczeniu i kompetencjach zespołu — zbudowaliśmy wartość dodaną, która najpierw daje przewagę nam (przy projektowaniu), a potem naszym klientom (w wykorzystaniu tego, co zaprojektowaliśmy).

Rozmawiamy, analizujemy, projektujemy, tworzymy prototypy 3D, testujemy, testujemy, a potem znów testujemy. Wszystko jest przemyślane, wszystko jest policzone. Klient zawsze wie, że otrzyma u nas to, czego potrzebował, a często nawet więcej.

Jedną z rzeczy, które wyróżniają nas najbardziej jest to, jak szybko to robimy. Tygodnie przewagi nad konkurencją to nasz standard.

 

Sprawdzona wiedza - 1Sprawdzona wiedza - 2Sprawdzona wiedza - 3

Dynamiczna Dokładność™


Połączenie szybkości i sumienności to tajna broń OE Industry.
Takiej kompetencji i talentu nie da się nadrobić ani udawać. To nie kwestia dodatkowych godzin pracy czy szybszych komputerów. To wieloletnia optymalizacja każdego składnika procesu projektowego i głębokie zrozumienie, co jest w nim ważne.

Kiedyś trzeba było wybierać — szybko czy dobrze? My połączyliśmy te pozorne przeciwieństwa. Zrobiliśmy to, jak zawsze, dla naszych klientów.

Czasem nazywamy to Dynamiczną Dokładnością™.
 

OE Industry to wszystko, czego potrzebujesz — od naszej pierwszej
rozmowy aż do Twojego sukcesu
: obliczenia termiczne, optymalizacja wydajności, komfortu i niezawodności, design, projekt 3D, projekt konstrukcyjny, produkcja elementów składowych, produkcja kompletnego rozwiązania, końcowy montaż, testy jakości, testy wydajności, certyfikacja, wsparcie techniczne i posprzedażowe.

 

 

Dynamiczna Dokładność™ - 1Dynamiczna Dokładność™ - 2Dynamiczna Dokładność™ - 3
Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05