OE Industry
AKG Thermotechnik

AKG Thermotechnik — wymienniki ciepła, moduły chłodzące i systemy chłodzenia dla przemysłu, motoryzacji i zastosowań specjalnych. Kilkanaście fabryk na wielu kontynentach, międzynarodowa reputacja i ponad 100-letnie doświadczenie mówią same za siebie.

Braslux

Braslux — brazylijski innowator, ekspert od oświetlenia pierwszego montażu dla przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Pionier oświetlenia LED w Ameryce Południowej oraz światowy lider technologii RFT. 

Frensch

Frensch — niemiecki producent lamp wewnętrznych LED dla komunikacji zbiorowej, pojazdów strażackich i ambulansów, przemysłu stoczniowego (jako Frensch Marine). Poddostawca m.in. Volkswagen Nfz, MAN, Neoplan, Volvo, Bombardier, Jungheinrich.

Heavac

Heavac — holenderski producent należący do grupy Aurora. Specjalizuje się w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji dla sektora autobusowego I tramwajowego.

Hella

Hella — jeden z najbardziej znanych producentów oświetlenia na świecie, marka o wielkich osiągnięciach i ponad wieku historii. Prawdopodobnie nie ma modelu seryjnie produkowanego auta, w którym nie było by chociaż jednego elementu z portfolio tego producenta. Dziś koncern ten zajmuje się wszelkimi rodzajami oświetlenia, nie tylko dla motoryzacji. 

Zobacz ofertę oświetlenia Hella
Jokon

Jokon — niemiecki producent oświetlenia tylnego i zewnętrznego o ponad 50 latach doświadczenia. Dostarcza doskonale zaprojektowane oświetlenie dla praktycznie każdego typu pojazdów, najwięcej dla kamperów, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych.

Zobacz ofertę lamp Jokon
OSRAM

OSRAM — największy na świecie producent źródeł światła wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment źródeł światła do pojazdów osobowych, ciężarowych i motocykli. Ponadto producent dostarcza kompleksowe, innowacyjne rozwiązania oparte na technologii LED takie jak systemy Martix czy moduły laserowe i OLED.

Zobacz oświetlenie i akcesoria OSRAM
Napisz do nas!
Zadzwoń +48 12 442 00 05